Λίστα προσφορών
5
123 125 €
(3 518 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
35 τ.μ.
Šimáčkova, Οστράβα
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
Επικάλυψη
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
35 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Prodej bytu 1+1, 35,4 m², ul. Šimáčkova, Ostrava – Mariánské hory
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a výměře 35,4 m², n...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Μετά την ανακατασκευή
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
G - Εξαιρετικά σπάταλος
τύπος κτιρίου:
Πίνακας
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
4ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Επικάλυψη
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Šimáčkova, Οστράβα
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
REALMAN REALMAN
Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
REALMAN REALMAN
Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή