SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
328 828 €
(3 536 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
93 τ.μ.
Οστράβα
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα93 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nabízím Vám ke koupi prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s balkonem, nacházející se v atraktivní lokalitě centra Ostravy na ulici námě...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 47ημέρες
Ενημερώθηκε: 47ημέρες

Τοποθεσίες

Οστράβα
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Miroslava Obrusníková

Miroslava Obrusníková, MBA