SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
164 200 €
(2 189 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
75 τ.μ.
Οστράβα
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 4+1 se zasklenou lodžií, na ulici Jana Škody, Ostrava - Dubina. Byt se nachází ve 3.NP revi...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Οστράβα

Δημόσιες παροχές

STING-REAL spol. s r. o.

Vladěna di Brazza