SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
127 447 €
(3 034 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Οστράβα
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nabízíme Vám k prodeji částečně zrekonstruovaný byt 2+1, 41m2, v oblíbené lokalitě Ostrava Hrabůvka, ulice Horní .

Dispozice 2+1 Vám nabídne prostorn...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 48ημέρες
Ενημερώθηκε: 48ημέρες

Τοποθεσίες

Οστράβα
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Féroví makléři - TEMATO SMART REAL s.r.o.

Veronika Balharová