SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
242 497 €
(4 491 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
54 τ.μ.
Όλομουτς
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím opravdu výjimečný byt 2+1 po kompletní a velmi povedené rekonstrukci, který spojuje moderní bydlení bez d...

Κεντρικό τηλεχειριστήριο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Όλομουτς

Δημόσιες παροχές

STING-REAL spol. s r. o.

Dušan Horňák