SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
195 600 €
(3 992 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
49 τ.μ.
Mělník
Επικάλυψη

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji světlý byt s lodžií v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk.
Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží udržova...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Mělník

Δημόσιες παροχές

STING-REAL spol. s r. o.

Ing. Iryna Usheva