SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
110 000 €
(917 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
Tosmur Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Tosmur, a district of the city of Alanya, directly at the beautiful coastline. Long beaches and wonderful mountai...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΛούτροΚαμπίνα ντουςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 186ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Tosmur Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak