SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
254 685 €
(943 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
270 τ.μ.
Selçuk Mahallesi

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα270 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Lara, one of the most popular and vibrant parts of Antalya. In close proximity you can find cafés, restaurants, h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 150ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Selçuk Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri