SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
222 000 €
(1 850 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
120 τ.μ.
Selçuk Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Flats within Walking Distance of the Sea in Muratpaşa Bahçelievler
The new residential complex is located in the Bahçelievler neighborhood in Antalya'...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 171ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Selçuk Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE