SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
131 116 €
(767 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
171 τ.μ.
Manavgat/Antalya

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα171 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 145ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Manavgat/Antalya
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak