SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
379 000 €
(3 867 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
98 τ.μ.
İslamhaneleri

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sea View Apartments in Bodrum Akyarlar with Private Garden and Shared Pool
The apartments for sale are located in Bodrum Akyarlar, in one of the most ...

πάτωμα:
2. όροφο του 2
Ηλικία της προσφοράς: 424ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

İslamhaneleri
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE