SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
275 000 €
(2 434 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
113 τ.μ.
Göztepe Mahallesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious Apartments for sale on Basın Ekspres Road in Bağcılar, Istanbul
The apartments are located in Bağcılar, Istanbul, an area experiencing contin...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 135ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Göztepe Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE