SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
62 000 €
(1 088 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
57 τ.μ.
Fethiye Mahallesi

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

1-Bedroom Apartments with Affordable Prices in Bursa Nilüfer
Kayapa Neighborhood in Nilüfer, Bursa, is a rapidly developing area with modern residenti...

πάτωμα:
1. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 166ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Fethiye Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE