SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
110 000 €
(2 619 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Demirtaş

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق ضمن مجمّع سكني مزوّد بالمرافق وعلى بُعد 210 أمتار من الشاطئ في ألانيا
تُعدّ منطقة ديمرتاش في ألانيا من المناطق السكنية المميّزة بفضل طبيعتها الخلّ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 139ημέρες

Τοποθεσίες

Demirtaş
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate