SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Μπαλκόνι; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
175 095 €
(1 390 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
126 τ.μ.
Çınarcık

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق بإطلالات بحرية بجانب الشاطئ الرملي في تشينارجك
تقع مدينة يالوفا في موقع جغرافي مميز من حيث سهولة الوصول، وذلك لقربها من المدن الكبرى مثل إسطنبول و...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 297ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

Çınarcık
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate