SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
274 000 €
(4 567 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
60 τ.μ.
Bostanlı Mahallesi

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Seaside Apartments near Amenities in İzmir Kaşıyaka
These apartments in İzmir are located in the Bostanlı area of Karşıyaka. Filled with a long coastl...

πάτωμα:
2. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 169ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Bostanlı Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE