SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
137 028 €
(1 318 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
104 τ.μ.
Binbirdirek Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Beyoglu, a district on the European side of Istanbul. It is known for its historic architecture, lively nightlife...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Binbirdirek Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed