SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
426 908 €
(5 848 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
73 τ.μ.
Binbirdirek Mahallesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Sisli. Istanbul Sisli is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the most populous and ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 131ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Binbirdirek Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed