SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 362 069 €
(18 173 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
185 τ.μ.
Binbirdirek Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα185 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 275ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Binbirdirek Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri