SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
580 000 €
(2 387 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
243 τ.μ.
Arapsuyu Mahallesi

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα243 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Konyaalti southwest of Antalya. Konyaalti offers a stunning view of the Taurus Mountains and the sea. The beautif...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 438ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Arapsuyu Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri