SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
104 000 €
(1 891 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
55 τ.μ.
Ahi Mesut Mahallesi

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα55 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartments in a Project with Open-Air Mall Concept in Eryaman
The capital, Ankara is the major administrative and commercial center of Turkey. It stan...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 168ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Ahi Mesut Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE