SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 150 494 €
(11 947 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
180 τ.μ.
Coruh Sokağı

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Sea View Villas in Bodrum
Exclusive project overlooking the Aegean Sea

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 474ημέρες
Ενημερώθηκε: 473ημέρες

Τοποθεσίες

Coruh Sokağı
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dda Real Estate

Dda Real Estate