SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
419 000 €
(4 108 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
102 τ.μ.
Atatürk Caddesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα102 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق مع حمام سباحة خاص وتراسات في بودروم غوموشلوك
تقع الشقق في مدينة غوموشلوك، التي تم بناؤها على أنقاض مدينة ميندوس القديمة التاريخية في شبه جزيرة بود...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΦυσικό φωςΤαράτσα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Atatürk Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate