SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
431 459 €
(2 190 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
197 τ.μ.

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα197 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of Antalya to Alanya takes about...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΠάτωμα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak