SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
115 000 €
(1 045 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
110 τ.μ.
Barbaros Caddesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Alanya Mahmutlar’ın en değerli lokasyonlarından birinde yer alan bu geniş ve ferah 2+1 daire, denize sadece 150 metre mesafesiyle hem konforlu yaşam h...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Barbaros Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE ALANYA