SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
495 000 €
(1 707 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
290 τ.μ.
Kayalar sokak

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα290 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Alanya’nın en prestijli sahil bölgelerinden Kargıcak’ta yer alan bu eşsiz 4+1 dubleks daire, denize sıfır konumu, geniş yaşam alanları ve vatandaşlığa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Kayalar sokak
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE ALANYA