SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
52 000 €
(1 000 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
52 τ.μ.
Konak Cd

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Alanya’nın hızla değer kazanan bölgelerinden Avsallar’da yer alan bu 1+1 daire, modern site konsepti ve sosyal olanaklarıyla hem yaşam hem de yatırım ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Konak Cd
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE ALANYA