SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
253 000 €
(1 745 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
145 τ.μ.
Sahil Caddesi

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

If you are looking for a luxurious modern apartment in Alanya with a large terrace, now is the right time. Because the price is fixed, including all f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Sahil Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Basic Apartment