SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
161 000 €
(2 683 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Kültür Caddesi, Saray Mahallesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Investment-Wohnungen in Mahmutlar, Alanya mit 60 bis 180 m² Wohnfläche in einem Einblock-Projekt auf einem m² großen Grundstück. Nur 700 m vom Meer en...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Kültür Caddesi, Saray Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alanya Eiendom Real Estate