SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
485 000 €
(2 310 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
210 τ.μ.
Alanya Kavşağı

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα210 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Comfort and prestige one step away from the beach in the very center A large apartment with a 4+1 layout, located in the heart of Alanya, is offered f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 44ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Alanya Kavşağı
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Basic Apartment