SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
105 000 €
(1 400 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
Atatürk Caddesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NUR 160 M ZUM STRAND! GROSSZÜGIGE 1+1 WOHNUNG IN ANLAGE EINER RENOMMIERTEN BAUFIRMA IN ALANYA/MAHMUTLAR In absolut strandnaher Lage von Mahmutlar, nur...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 47ημέρες
Ενημερώθηκε: 47ημέρες

Τοποθεσίες

Atatürk Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

New Day Property