SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
235 000 €
(2 238 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
105 τ.μ.
Atatürk Caddesi

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Eingebettet zwischen dem majestätischen Taurusgebirge und dem azurblauen Mittelmeer, wo die Luft den betörenden Duft umliegender Zitrusgärten trägt, e...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Atatürk Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alanya Eiendom Real Estate