SUPA24
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; φυσικό φως, πλακάκια, μοντέρνο στυλ
162 000 €
(648 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
250 τ.μ.
Şahoğlu Sokak, Güller Pınarı Mahallesi

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα250 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع يقع العقار في ماهموتلار. ماهموتلار هي جزء من منطقة الانيا, تبعد حوالي 12 كم عن شرق مركز مدينة الانيا. كما تنتمي ماهموتلار إلى مقاطعه انطال...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Şahoğlu Sokak, Güller Pınarı Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi