SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
349 700 €
(1 943 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
180 τ.μ.
Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع يقع في بشيكتاش. بشيكتاش هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أقدم المناطق وأكثرها كثافة سكانية في اسطنبول. تقع المنطق...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi