SUPA24
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
754 622 €
(1 258 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
600 τ.μ.
Antalya - Burdur Yolu

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα600 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located in Dosemealti. Dosemealti is a small town in the Antalya region. The centre of Antalya is only 11 km away. Wonderful...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΘέαΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 95ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Antalya - Burdur Yolu
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak