SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
464 300 €
(4 146 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
112 τ.μ.
Abay Caddesi, Kazlıçeşme Mahallesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

الشقة للبيع يقع في زيتين بورنو. زيتين بورنو هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع في الشمال الغربي من المدينة وتعتبر من أكثر مناطق اسطنبول ك...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 100ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Abay Caddesi, Kazlıçeşme Mahallesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi