SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
130 000 €
(963 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
135 τ.μ.
Atatürk Caddesi

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This spacious and comfortable 3+1 apartment is located in one of the most popular areas of Alanya – Mahmutlar, offering an excellent option for both l...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Atatürk Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE ALANYA