SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
185 000 €
(1 762 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
105 τ.μ.
Aydin Sokak

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in Mahmutlar, one of Alanya’s most popular areas, this fully furnished 2+1 apartment is only 350 meters from the sea and offers a comfortable ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΠάτωμαΞεχωριστή τουαλέταΛούτροΚαμπίνα ντουςΑσφάλεια

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 151ημέρες
Ενημερώθηκε: 43ημέρες

Τοποθεσίες

Aydin Sokak
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE ALANYA