SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
130 435 €
(831 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
157 τ.μ.
Avsallar

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα157 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The apartment for sale is located between Side and Alanya in the area of Avsallar. Avsallar is known for Incekum's sandy beaches, citrus plants and th...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avsallar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed