SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
47 000 €
(723 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
65 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Apartments in a Pool-Equipped Project Near the Sea in Tömük, Mersin
Tömük, one of the leading holiday and residential areas in Mersin, stands out ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΘέαΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 238ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE