SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
157 000 €
(1 276 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
123 τ.μ.

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sea and Forest View Apartments with Balconies and Terraces for Sale in Izmit, Kocaeli
Kocaeli is one of Turkey’s most important centers of industry, t...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 239ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE