SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
70 195 €
(826 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
85 τ.μ.
Menderes Caddesi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

شقق جديدة في مشروع مزوّد بمسبح بالقرب من البحر في توموك مرسين
تُعدّ توموك واحدة من أبرز مناطق العطلات والسكن في مرسين، وتتميّز بجمالها الطبيعي، وبحرها...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΘέαΠάτωμαΑσφάλειαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 276ημέρες
Ενημερώθηκε: 52ημέρες

Τοποθεσίες

Menderes Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate