SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
110 000 €
(1 897 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
58 τ.μ.
Atatürk Caddesi

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

📮ALANYA/MAHMUTLAR🏡SERENİTY RESIDENCE🧊 Pool view▫1+1▫55 M2▫Furnished▫1 Bathroom/WC▫1 Balcony▫Special Big Shower▫Building year 2021▫8th floor of 12-s...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 421ημέρες
Ενημερώθηκε: 43ημέρες

Τοποθεσίες

Atatürk Caddesi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE ALANYA