SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
338 849 €
(3 724 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
91 τ.μ.
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nestled in the vibrant South of Phuket, this property offers an exceptional living experience surrounded by breathtaking tropical panoramas. Located ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate