SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
237 563 €
(3 712 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
64 τ.μ.
ถนนใสยวน, ตําบลราไวย์

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Saturdays Residence is a classic New York Bay apartment-style residence in Saiyuan on the south coast of Phuket. Enjoy easy tropical lifestyle with m...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนใสยวน, ตําบลราไวย์
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate