SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
118 157 €
(3 109 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
38 τ.μ.
ถนนพระบารมี, ตําบลป่าตอง

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα38 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This is a fully furnished studio condo for sale on the 6th floor of the Emerald Terrace Condominium. The unit offers amazing sea views, city views an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนพระบารมี, ตําบลป่าตอง
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate