SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
204 544 €
(2 176 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
94 τ.μ.
Soi Kataburi, ตําบลกะรน

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Smart and contemporary two bedroom, two bath seaview condominium for sale in popular Kata Ocean View Condominium. The apartment, built in Phase 5, is...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Soi Kataburi, ตําบลกะรน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Siam Real Estate