SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
140 315 €
(4 677 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
30 τ.μ.
ถนนปากบาง, ตําบลกะรน

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to our cozy 30-35 sq.m Apartments we’ve got 22 units ready for you!🌊 Just a short 450 meters from the amazing Kata Beach in Phuket, these...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 334ημέρες
Ενημερώθηκε: 333ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนปากบาง, ตําบลกะรน
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kinnara