SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
65 460 €
(1 637 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
40 τ.μ.
ถนนแพรกษา, เทศบาลตําบลบางปู

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Project : Notting Hill Sukhumvit - Praksa
GPS : https://goo.gl/maps/Gx9jHtoCxnKG9ZZk6
Station : BTS-Phraek Sa
Listing ID : CX-111379
FOR SELL : 2,4...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 70ημέρες
Ενημερώθηκε: 70ημέρες

Τοποθεσίες

ถนนแพรกษา, เทศบาลตําบลบางปู
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Connex Property