Λίστα προσφορών
4
4
133 648 €
(1 831 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
73 τ.μ.
ถนนกรุงเทพ-นนทบุรี, เทศบาลนครนนทบุรี
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
73 τ.μ.
μπάνια
2+
Project : Amber by Eastern Star
GPS : https://goo.gl/maps/umJVkec9EtBycDHe8
Station : MRT-Yak Tiwanon
Listing ID : CX-88471
FOR SELL : 4,900,000 ฿ ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
69ημέρες
Ενημερώθηκε:
69ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
ถนนกรุงเทพ-นนทบุรี, เทศบาลนครนนทบุรี
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.